Projektowanie wnętrz

Nasza firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie projektowania wnętrz, a w szczególności podłóg. W tej dziedzinie posiadamy wieloletnie doświadczenie i zapewniamy naszym klientom obsługę na wysokim poziomie. W naszej ofercie można znaleźć podłogi drewniane, panele podłogowe, tarasy kompozytowe i drewniane, wykładziny. Dodatkowo sprzedajemy także listwy przypodłogowe, środki pielęgnacyjne do podłóg i nawilżacze powietrza. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty już teraz!

Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług związanych z projektami i wykończeniem wnętrz, skupiając się przede wszystkim na podłogach. Nasze inspiracje pomogą Państwu w uzyskaniu przepięknego i funkcjonalnego wnętrza domu, mieszkania czy biura. W naszym asortymencie znajduje się obszerny wybór materiałów wykończeniowych – podłogi drewniane, warstwowe i lite, panele podłogowe i ścienne, tarasy drewniane i kompozytowe, wykładziny podłogowe. Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

colway produkty

Kompleksowe usługi w ramach przygotowywania projektów wnętrz. Nasza firma skupia się przede wszystkim na podłogach, które dopasowujemy indywidualnie do wnętrz. Posiadamy w swojej ofercie podłogi renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Nasz asortyment obejmuje podłogi drewniane, panele podłogowe, wykładziny, listwy, również tarasy drewniane. Dodatkowo przygotowujemy panele ścienne 3D oraz sztukaterie. Zapraszamy serdecznie do zapoznana się bliżej z naszą kompletną ofertą na stronie!

Nasze studio projektowe cechuje się nowatorskim podejściem do aranżacji wnętrz. Wykończenie przestrzeni do nasza pasja i posiadamy w tej branży wieloletnie doświadczenie. Nasza firma skupia się głównie na podłogach, w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów w tym zakresie. Zakupić można u nas podłogi najlepszych producentów, w szerokim wyborze oryginalnych wzorów i kolorów. Oferujemy podłogi drewniane, panele podłogowe, wykładziny podłogowe, tarasy, listwy. Dodatkowo naszą specjalnościom są sztukaterie i panele ścienne 3D.