Najlepsze tureckie seriale

Seriale tureckie przebojem wdarły się na ekrany naszych domowych telewizorów. Nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Europy, ludzi pokochali produkcje reżyserów znad Bosforu. Jednak jakie są najlepsze tureckie seriale i które z nich warto obejrzeć?

1. „Nadzieja i miłość”

Najlepsze tureckie seriale to z pewnością niezwykle długa lista. Jednak produkcja pod tytułem „Nadzieja i miłość” zasługuje na szczególną uwagę. Serial ten opowiada o typowej rodzinie, która mieszka na obrzeżach Stambułu z perspektywy 23 letniej Umut. Po śmierci ojca, matka wyszła ponownie za mąż, a Umut miała wiele trudność w zaakceptowaniu nowego rodzeństwa. Jednak los się do niej uśmiechnął i podczas pracy zauważył ją „łowca talentów”. Umut została zaoferowana praca modelki. Na jednym z pokazów pojawia się jednak bogaty biznesman, któremu dziewczyna szybko wpadła w oko. Jak zatem rozwinie się historia tej miłości?

2. „Kara Para Aşk”

Najlepsze tureckie seriale to również produkcja o tytule Kara Para Aşk. Jest to niezwykle emocjonalny i trzymający w napięciu serial. Opowiada on bowiem o policjancie, który po wielu latach służby postanowił powrócić z Van do Stambułu i w końcu oświadczyć się swojej dziewczynie. Para w jego zamyśle miała wieść spokojne oraz niezwykle szczęśliwe życie. Niemniej jednak na jego drodze pojawia się Elif, była partnerka, która będzie próbowała pokrzyżować młodym szyki.

3. „Sekrety ojca”

Kolejnym serialem jest produkcja pod tytułem „Sekrety ojca„. Najlepsze tureckie seriale nie były by bez niej kompletne. „Sekrety ojca” to serial, który opowiada o biznesmenie, a także szczęśliwym ojcu i mężu, który wraz ze swoją kochającą się rodziną mieszka w luksusowym apartamencie w Stambule. Niemniej jednak w niezwykle dramatycznych okolicznościach, wychodzi na jaw, że ten kochający ojciec i mąż prowadzi podwójne życie, które dość długo utrzymywał w sekrecie. Jak więc potoczą się dalsze losy rodziny i jak na taką sytuację zareaguje piękna i kochająca żona biznesmena? Serial ten bez wątpienia trzyma w napięciu.